Eltom na komórkę>>
O firmie

Wyszukaj

  

Logowanie

E-mail:
Hasło:

Zarejestruj się
Przypomnij hasło

Każdy Klient sklepu internetowego jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem przed dokonaniem zakupu
Ceny produktów podane są w złotówkach. Cena netto nie zawiera podatku VAT. Cena brutto zawiera podatek VAT. Do każdego zakupu wystawiamy paragon, na życzenie klienta wystawiamy również faktury VAT.
Ilość oferowanych produktów w ramach sklepu internetowego jest zmienna i podlega stałej aktualizacji. Składając zamówienie należy podać adres e-mail, na który w ciągu 2-dni roboczych wyślemy potwierdzenie przyjęcia zamówienia do realizacji, po uprzednim sprawdzeniu dostępności wybranego asortymentu. Kupujący jest zobowiązany do potwierdzenia zamówienia oraz podania dokładnego adresu, na który będzie wysłana przesyłka oraz podania numeru telefonu, w przeciwnym razie zamówienie zostanie anulowane. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą przyjmowane.

Towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Koszty przesyłki: 38 zł

Od momentu potwierdzenia zamówienia przez kupującego czas dostawy wynosi do 3 dni roboczych. Firma nie ponosi odpowiedzialności za nieterminowe dostarczenie przesyłki przez firmy pośredniczące w dostawie towaru.

Płatności przelewem na konto:
ING Bank Ślaski
Numer konta: 22 1050 1142 1000 0022 4479 9710

W przypadku wpłaty na konto zamówienie zostaje wysłane po wpłynięciu należności na konto. Płatność przy odbiorze, należność zostanie pobrana przy odbiorze przesyłki.
Firma uwzględnia reklamacje z tytułu rękojmi za wady ukryte w uzasadnionych przypadkach, koszt za przesyłkę do firmy ponosi kupujący.
Reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez sklep przesyłki z reklamowanym produktem. W przypadku uzasadnionej reklamacji sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub produkt zostaje wymieniony na sprawny i dostarczony na koszt sprzedającego.
Kupujący ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży składając pisemne oświadczenie w ciągu 10 dni od dnia otrzymania. Zwracany produkt musi być w oryginalnym opakowaniu z dowodem zakupu, produkt oraz opakowanie nie może być uszkodzone oraz nie może mieć śladów stwierdzających używanie. Należność za zwrócony produkt kupujący otrzyma przelewem na wskazany w oświadczeniu numer rachunku bankowego w ciągu 7 dni. Koszty dostawy i odesłania produktu za zwracany towar nie podlegają zwrotowi.
Firma zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu bez podania przyczyn i bez wcześniejszych uprzedzeń. Po zmianie każdy Użytkownik ma obowiązek zapoznania się z nowym regulaminem.


Łożyska samochowdowe, uszczelniacze

Łożyska samochowdowe, uszczelniacze
O firmie | Oferta | Magazyn | Katalogi | Kontakt
© 2008 Elima .: W sieci liczy się POZYCJA!!! :: Ta strona mierzy wysoko dzięki WSPB-Group Poland:. widoczni.com.pl


statystyka